Herbalogy - ona i on. Gosia i Kamil. Zgrani w życiu i mam nadzieję, że w biznesie również. Prywatnie rodzice dwójki dzieci. I to od nich właśnie, zaczęła się ta przygoda. Pojawił się problem, ale to dzięki niemu wróciliśmy swoje życie do góry nogami. Poznaliśmy inne życie, bez zbędnej chemii, niezdrowych produktów i zbędnych składników w kosmetykach.

Gosia - kosmetyko-uwielbiacz. Mogę wąchać, wklepywać, smarować, pakować i opowiadać przez cały dzień. Sprawia mi to nieziemską frajdę. Kosmetyki - szczególnie te naturalne, z prostym, dobrym składem to mój konik. Nie znajdziecie tutaj PEG-ów, parabenów, SLS-ów czy DEA i TEA. Wykształcenie i kilka lat pracy w branży kosmetycznej pomogły mi nabyć wiedzę i poznać wspaniałe, polskie manufaktury, a dziś na dodatek, mam przyjemność z nimi współpracować.

On - Kamil - pan inżynier, ale o kosmetykach wie dużo więcej, niż przeciętny facet. Racjonalny do bólu. To, co widzicie na stronie, to jego praca. Dzięki niemu jednym kliknięciem, jak za pomocą czarodziejskiej różdżki możecie poruszać się pomiędzy stronami i poznawać cudowne produkty.

Rozgośćcie się. Jeśli macie pytania odnośnie produktów - działania, zapachu, albo jeśli potrzebujecie pomocy przy zakupie lub po prostu chcecie zacząć przygodę z naturalną pielęgnacją, a nie wiecie od czego, to piszcie śmiało - kontakt@herbalogy.pl. Doradzimy, pomożemy i poczęstujemy próbką